Po prawie czterech miesiącach przerwy do gry w zespole Willem II wrócił Paweł Wojciechowski, który zagrał w poniedziałek przeciwko Stichting MVV w ramach 18. kolejki Eerste Divisie.

21-letni Polak wszedł na boisko w 62. minucie za Joonasa Kolkka i nie zdołał pomóc swojemu klubowi w wywiezieniu korzystnego wyniku przeciwko Stichting MVV. Mecz zakończył się porażką drużyny z Tilburga 1:3. Gospodarze objęli prowadzenie już w 11. minucie, gdy golkipera gości pokonał Voorjans. Ten sam piłkarz kilka minut później podwyższył wynik meczu na 2:0. Piłkarze MVV poszli za ciosem i w 33. minucie było już 3:0 za sprawą van Hyfte. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron bramkę kontaktową zdobyli piłkarze Willem. Bramkarza gospodarzy pokonał Hocher. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i tym samym gospodarze odnieśli siódme zwycięstwo w tym sezonie. Goście natomiast po raz siódmy musieli pogodzić się z porażką.