Aktualny zmiennik kontuzjowanego obecnie Łukasza Fabiańskiego cieszy się z możliwości gry pomiędzy słupkami bramki Arsenalu Londyn. Osobiście zapewnia że każdy kolejny mecz traktuje jak świętą szansę której nie może zmarnować chcąc pokazać swoje umiejętności.

Pod nieobecność dwóch podstawowych bramkarzy londyńskiego klubu to właśnie Szczęsny dzierżawi koszulkę z numerem 1 w ekipie Kanonierów. – „Każdy kolejny mecz traktuję bardzo poważnie. To dla mnie znakomita okazja na pokazanie klasy. Zawsze pragnę dawać z siebie wszystko. Menedżer wierzy we mnie, więc myślę, że jestem gotowy. Staram się to udowodnić za każdym razem, kiedy otrzymam okazję do gry” – przyznał 20-letni golkiper.

„Ostatnio nie tracimy zbyt wiele bramek. Radzimy sobie całkiem dobrze w Premier League. Chcemy to kontynuować, tracąc jak najmniej goli” – dodał Szczęsny.

Swoją kolejna szansę Polak otrzyma w  gdy stanie w bramce w meczu rewanżowym Pucharu Anglii z Leeds United. Bramkarz przyznał że głośna atmosfera na stadionie zagrzewa go do jeszcze lepszych interwencji i cieszy się na myśl rozgrywania meczy na dużym obiekcie.

 

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.