Występujący w Legii Warszawa to jeden z najzdolniejszych polskich piłkarzy. Młody pomocnik swoimi dobrymi występami w Lidze Europy wzbudził zainteresowanie włoskich klubów, co potwierdza agent Gianluca Di Carlo.

Menedżer potwierdził, że szczególnie zainteresowane Polakiem są dwa włoskie kluby. – Zawodnik, o którym mowa, to interesujący piłkarz. Obserwują go zespoły nie tylko z Włoch – przyznał Di Carlo.

Agent nadzorujący transfery wykluczył, że jedną z tych drużyn jest Udinese Calcio. – Na podstawie pełnomocnictwa przekazanego mi przez agenta piłkarza, Cezarego Kucharskiego, chciałbym zaprzeczyć informacji, jakoby piłkarz został oficjalnie zaproponowany Udinese – dodał włoski menedżer.

Żyro w przeszłości był łączony z kilkoma zagranicznymi drużynami. Wśród nich były m. in. VfL Wolfsburg, Atalanta Bergamo i SSC Napoli. Piłkarz kiedyś przyznał, że na razie nie chce opuszczać Polski.

– Chcę pograć w Legii co najmniej rok jako podstawowy zawodnik, zanim zacznę myśleć o wyjeździe zagranicę. Napoli to znana firma, ale teraz w ogóle o tym nie myślę – stwierdził młody pomocnik.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.