Sporo ciekawego działo się w Rzymie, gdzie Lazio w ramach trzydziestej czwartej kolejki włoskiej Serie A podejmowało Torino FC, w którym od pierwszych minut na boisku oglądaliśmy Kamila Glika.

Bliższy zwycięstwa w dzisiejszym meczu był zespół gości, który jeszcze do dziewięćdziesiątej minuty prowadził różnicą jednego trafienia. W doliczonym czasie gry punkt Lazio uratował Candreva, który w tym spotkaniu zdobył łącznie dwa trafienia.

Gospodarze kończyli sobotnie starcie w dziesiątkę po tym, jak w 79. minucie drugi żółty kartonik zobaczył Diego Novaretti.

Polskim akcentem w tej konfrontacji był występ Kamila Glika. Reprezentant Polski wystąpił przez dziewięćdziesiąt minut. W 60. minucie obrońca obejrzał żółtą kartkę.

Lazio Rzym – Torino FC 3:3 (1:0)

Drugą porażkę z rzędu w rozgrywkach ligowych zanotowali piłkarze Sampdorii Genua. którzy w sobotę przegrali w Catanii 1:2. Honorowe trafienie dla ekipy gości w 61. minucie zdobył Stefano Okaka.

W podstawowym składzie ekipy z Genui mogliśmy oglądać Pawła Wszołka i Bartosza Salamona. Polacy zostali zmienieni w obrębie drugich trzech kwadransów.

Catania Calcio – Sampdoria Genua 2:1 (1:0)