Łukasz Fabiański wywalczył miejsce w bramce Arsenalu Londyn. Wielu ludzi wątpi jednak, czy Polak jest wystarczająco dobrym bramkarzem dla tak wielkiego klubu. Wątpliwości nie ma natomiast Arsene Wenger.

Zdaniem franuskiego menedżera obsada bramki nie jest problemem. „Almunia wkrótce wyleczy kontuzję, mamy Wojciecha Szczęsnego, który bardzo szybko się rozwija. No i jest Łukasz Fabiański, który w ostatnich dwóch miesiącach udowodnił, że jest klasowym bramkarzem” – stwierdził Wenger.

Francuz zaprzeczył jakoby klub chciał pozyskać nowego golkipera. „W tym momencie nie szukamy nowego bramkarza. To ważne żeby się skoncentrować na piłkarzach, których mamy w składzie” – powiedział menedżer Kanonierów”.

Latem Arsenal chciał pozyskać Marka Schwarzera, jednak do transferu nie doszło. Bramkarz Fulham w ostatnich dniach przedłużył kontrakt z londyńskim klubem, ucinając spekulacje na temat jego odejścia. „Cieszę się, że Schwarzer przedłużył kontrakt z klubem, ale reszta to już historia, której szczegóły nie powinny być ujawniane” – stwierdził Wenger.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.