fortuna

Weekendowe podsumowanie dnia

Anglia Anglia – Premiership [I]

Łukasz FabiańskiŁukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
na ławce rezerwowych w meczu z Liverpoolem (1:5)

Artur BorucArtur Boruc (Southampton FC)
90 minut w meczu z Stoke City (2:2)

Wojciech SzczęsnyWojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)
90 minut w meczu z Liverpoolem (1:5)

Anglia Anglia – Championship [II]

Tomasz CywkaTomasz Cywka (Barnsley FC
45 minut w meczu Ipswich Town FC i bramka (2:2)

Lukas JutkiewiczLukas Jutkiewicz (Middlesbrough FC)
90 minut w meczu z Wolverhampton (2:3)

Tomasz KuszczakTomasz Kuszczak (Brighton & Hove Albion)
poza kadrą na mecz z Nottingham z powodu kontuzji (2:2)

Radosław MajewskiRadosław Majewski (Nottingham Forest)
do 72. minuty i żółta kartka w meczu z Brighton (2:2)

Sławomir PeszkoSławomir Peszko (Wolverhampton Wanderers)
poza kadrą na mecz z Middlesbrough (3:2)

Grzegorz Sandomierski Grzegorz Sandomierski (Blackburn Rovers)
na ławce rezerwowych w meczu z Blackpool (1:1)

Azerbejdżan Azerbejdżan – Unibank Premyer Liqası [I]

Marcin BurkhardtMarcin Burkhardt (Simurq Zaqatala)
do 63. minuty w meczu z FC Baku (0:1)

Dawid PietrzkiewiczDawid Pietrzkiewicz (Simurq Zaqatala)
90 minut w meczu z FC Baku (0:1)

Łukasz SapelaŁukasz Sapela (Ravan Baku)
90 minut w meczu z Tutan Tovuz (6:2)

Belgia Belgia – Jupiler League [I]

Marcin Wasilewski Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)
jego drużyna gra w poniedziałek z KRC Genk

Białoruś Białoruś – Vysheyshaya Liga [I]

Paweł WojciechowskiPaweł Wojciechowski (FK Mińsk)
do 9. minuty i kontuzja w meczu z Torpedo Zhodino (0:0)

Bułgaria Bułgaria – A PFG [I]

Mateusz BąkMateusz Bąk (Etar Wielkie Tyrnowo)
na ławce rezerwowych w meczu z Pirin Gotse Delchev (2:2)

Sławomir CienciałaSławomir Cienciała (Etar Wielkie Tyrnowo)
90 minut w meczu z Pirin Gotse Delchev (2:2)

Krzysztof HrymowiczKrzysztof Hrymowicz (Etar Wielkie Tyrnowo)
90 minut i żółta kartka w meczu z Pirin Gotse Delchev (2:2)

Michał ProtasewiczMichał Protasewicz (Etar Wielkie Tyrnowo)
pauzował za kartki w meczuz Pirin Gotse Delchev (2:2)

Chorwacja Chorwacja – Max TV Prva Liga [I]

Łukasz MierzejewskiŁukasz Mierzejewski (HNK Rijeka)
90 minut w meczu z Slaven Koprivnica (2:1)

Cypr Cypr – Protathlima OPAP A’Kategorias [I]

Paweł KapsaPaweł Kapsa (Olympiakos Nikozja)
90 minut w meczu z Paphos (5:0)

Arkadiusz MalarzArkadiusz Malarz (Ethnikos Achnas)
90 minut w meczu z Alki Larnaką (5:6)

Cypr Północny Cypr Północny – Kuzey Kibris Telsim Süper Lig [I]

Andrew KonopelskyAndrew Konopelsky (Türk Ocagi Limasol)
jego drużyna gra w poniedziałek z Cihangir GSK

Filipiny Filipiny – Filipino Premier League [I]

Ben StarostaBen Starosta (Global FC)
jego drużyna gra we wtorek z Loyolą Agila

Francja Francja – Ligue 1 [I]

Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak (Stade Reims)
90 minut w meczu z Evian (2:2)

Ludovic Obraniak Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux)
90 minut i gol w meczu z Lorient (1:1)

Grecja Grecja – Superleague [I]

Roger GuerreiroRoger Guerreiro (AEK Ateny)
poza kadrą na mecz z Levadiakosem (0:0)

Mirosław SznaucnerMirosław Sznaucner (Veria FC)
poza kadrą na mecz z AO Kerkyrą (2:0) z powodu kontuzji

Gruzja Gruzja – Umaglesi Liga [I]

Paweł HajduczekPaweł Hajduczek (Sioni Bolnisi)

Hiszpania Hiszpania – Primera Division [I]

Dariusz DudkaDariusz Dudka (Levante UD)

Damien PerquisDamien Perquis (Betis Sewilla)

Hiszpania Hiszpania – Segunda Division [II]

Paweł BrożekPaweł Brożek (Recreativo Huelva)

Holandia Holandia – Eredivisie [I]

Filip BednarekFilip Bednarek (FC Twente)

Filip KurtoFilip Kurto (Roda Kerkrade)

Mikołaj LebedyńskiMikołaj Lebedyński (Roda Kerkrade)

Mateusz PrusMateusz Prus (Roda Kerkrade)

Przemysław TytońPrzemysław Tytoń (PSV Eindhoven)

Holandia Holandia – Eerste Divisie [II]

Piotr ParzyszekPiotr Parzyszek (De Graafschap)

Islandia Islandia – Landsbankadeild Karla [I]

Tomasz ŁubaTomasz Łuba (Vikingur Olafsvik)
islandzka ekstraklasa rozpoczyna rozgrywki za tydzień

Litwa Litwa – General Financing A Lyga [I]

Kamil BilińskiKamil Biliński (Žalgiris Wilno)

Mateusz LisieckiMateusz Lisiecki (FK Szawle)

Jakub WilkJakub Wilk (Žalgiris Wilno)

Luksemburg Luksemburg – BGL Ligue [I]

Dariusz BrzyskiDariusz Brzyski (CS Grevenmacher)

Tomasz Gruszczyński Tomasz Gruszczyński (Progres Niedercorn)

Bartłomiej PietrasikBartłomiej Pietrasik (Etzella Ettelbrück)

Tomasz SajdakTomasz Sajdak (Jeunesse Canach)

Mołdawia Mołdawia – Divizia Naţională [I]

Krzysztof KrólKrzysztof Król (Sheriff Tyraspol)

Niemcy Niemcy – Bundesliga [I]

Jakub BłaszczykowskiJakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)

Adam BodzekAdam Bodzek (Fortuna Düsseldorf)

Sebastian BoenischSebastian Boenisch (Bayer Leverkusen)

Robert LewandowskiRobert Lewandowski (Borussia Dortmund)

Arkadiusz MilikArkadiusz Milik (Bayer Leverkusen)

Łukasz PiszczekŁukasz Piszczek (Borussia Dortmund)

Eugen PolanskiEugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)

Artur SobiechArtur Sobiech (Hannover 96)

Sebastian TyrałaSebastian Tyrała (Greuther Fürth)

Niemcy Niemcy – 2. Bundesliga [II]

David BlachaDavid Blacha (SV Sandhausen)

Ariel BorysiukAriel Borysiuk (1. FC Kaiserslautern)

Adam MatuszczykAdam Matuszczyk (1. FC Köln)

Kacper PrzybyłkoKacper Przybyłko (1. FC Köln)

Grzegorz WojtkowiakGrzegorz Wojtkowiak (TSV 1860 Monachium)

Norwegia Norwegia – Tippeligaen [I]

Jarosław FojutJarosław Fojut (Tromsø IL)

Piotr LeciejewskiPiotr Leciejewski (SK Brann)

Rosja Rosja – Priemjer-Liga [I]

Marcin KomorowskiMarcin Komorowski (Terek Grozny)

Maciej MakuszewskiMaciej Makuszewski (Terek Grozny)

Piotr PolczakPiotr Polczak (Wołga Niżny Nowogród)

Maciej RybusMaciej Rybus (Terek Grozny)

 

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.