22.09.2022, g. 20:45
Liga Narodów UEFA
Polska vs Holandia
Do meczu pozostało:
42dn.12godz.13min.
13.35 X3.40 22.10 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Watzke zirytowany tematem transferu "Lewego"

Niemieckie i angielskie media są przekonane, że latem przyszłego roku dojdzie do transferu Roberta Lewandowskiego do Manchesteru United. Całkowicie inne zdanie na ten temat mają działacze Borussii Dortmund.

Zarówno Hans-Joachim Watzke, jak i Michael Zorc od dawna powtarzają, że polski napastnik nie jest na sprzedaż. W zespole mistrza Niemiec zdają sobie sprawę, że kontrakt „Lewego” wygasa z końcem czerwca 2014 roku, jednak ich zdaniem mogą zyskać więcej, jeżeli Polak zostanie rok dłużej w Dortmundzie, a później odejdzie za darmo.

W związku z tym nie może dziwić reakcja prezesa Borussii, który po raz kolejny został zapytany o medialne doniesienia dotyczące przenosin Lewandowskiego. – Temat Lewandowskiego i jego domniemanego transferu już mnie nudzi. Nie mam w tej sprawie nic więcej do powiedzenia – powiedział Watzke na łamach „Bildu”.

Przypomnijmy, że ta sama gazeta poinformowała w środę późnym wieczorem, że Lewandowski latem 2013 roku przeniesie się do Manchesteru, a BVB otrzyma za ten transfer 22 miliony euro. Informacje te potwierdzili dziennikarze „Daily Mail”, którzy opublikowali nawet fotomontaż, na którym widać Polaka w koszulce „Czerwonych Diabłów”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.