Grający ostatnio w Sporting Kansas City, Konrad Warzycha, przebywa na testach w zespole Major Soccer League, Columbus Crew. Trenerem amerykańskiego zespołu jest ojciec 23-latka i były reprezentant Polski, Robert Warzycha.

Polski pomocnik wystąpił w trzech przedsezonowych sparingach „The Crew”. W wygranym 2:1 meczu z Chicago Fire rozegrał całą drugą połowę, podobnie jak w przegranym 0:2 spotkaniu z New York Red Bulls. W ostatnim, sobotnim pojedynku, w którym Columbus pokonało Toronto FC 1:0, Warzycha wszedł na boisko w 65. minucie.

Na testach w dziesiątej drużynie ubiegłego sezonu amerykańskiej ekstraklasy był także inny polski piłkarz – były zawodnik Philadelphia Union, Krystian Witkowski. 22-latek występował przez 85 minut rozegranego 26 stycznia meczu z D.C. United (1:0), jednak nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego i opuścił klub.