W 15. kolejce ligi luksemburskiej doszło do pojedynku drużyn, w których występują Polacy. CS Grevenmacher Dariusza Brzyskiego przegrało z Etzellą Ettelbrück Bartłomieja Pietrasika 1:2. Na placu gry pojawił się tylko ten drugi.

Pietrasik zagrał całe spotkanie na środku obrony zwycięskiego zespołu. W kadrze gospodarzy zabrakło natomiast Brzyskiego.

Etzella objęła prowadzenie w 54. minucie po golu Cleudira Lopesa. Siedem minut później wynik na 2:0 podwyższył Bruno Alves. W 64. minucie kontaktową bramkę z rzutu karnego strzelił Samir Louadj, jednak gospodarze nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

CS Grevenmacher – Etzella Ettelbrück 1:2