Sivasspor Kulubu zremisowało z Bursasporem 2:2 (0:1) w meczu 7 kolejki tureckiej Spor Toto Super League. W barwach gospodarzy wystąpił Kamil Grosicki, który rozegrał pełne 90 minut oraz asystował przy bramce Eneramo.

Jednak początek meczu wyraźnie należał do ekipy z Bursy. Już w 13. minucie ładną akcję zespołu wykończył Deniz. Jednak w 16. minucie mogło być 1-1, ale Grosicki uderzył w boczną siatkę bramki gości.

W drugiej połowie kolejną szansę na wyrównanie miał polak, lecz jego strzał wyłapał Scott Carson. Jednak w 59. minucie było już 2-0, piłkę w siatcę umieścił Belluschi. Przez dalszą część meczu za wiele się nie działo. Dopiero w 83. minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego „Grosika”, piłkę strzelił Pedriel Suarez, ale jego strzał odbił bramkarz – przy dobitce Navratila nie miał już szans. 4 minuty później było już 2-2, dobre dośrodkowanie Kamila Grosickiego wykorzystał Eneramo. Choć w końcówce spotkania, bliscy objęcia prowadzenia byli zawodnicy Sivassporu, to jednak wynik nie uległ zmianie.