fortuna

Veria FC chce Sznaucnera

Beniaminek Superleague, Veria FC, jest zainteresowana pozyskaniem polskiego obrońcy Mirosława Sznaucnera. 33-letni piłkarz może zmienić klub na zasadzie wolnego transferu, bowiem wygasł jego umowa z PAOK-iem Saloniki.

Działacze Verii poszukują wzmocnień przed nowym sezonem, dlatego na ich celowniku znalazł się właśnie 1-krotny reprezentant Polski. Największą zaletą obrońcy jest jego spore doświadczenie oraz fakt, że nie trzeba płacić za niego sumy odstępnego.

Wydaje się, że to właśnie „Królowa Północy” jest najbliżej pozyskania Sznaucnera. Dużym atutem beniaminka Superleague jest fakt, że miasto to jest położone niedaleko Salonik, dlatego obrońca nie musiałby zmieniać miejsca zamieszkania. Polak spotkałby się tam Makisem Chavosem, który ponad rok temu trenował PAOK.

Poza ofertą z Verii, 33-latek otrzymał zapytania z klubów cypryjskich i portugalskich, a także Śląska Wrocław i Wisły Kraków. Zawodnik chętnie powróciłby do Polski, ale nie otrzymał konkretnej propozycji.

W rundzie wiosennej minionego sezonu, piłkarzem „Królowej Północy” był Emmanuel Olisadebe. Były reprezentant Polski zagrał w 9 meczach, w których strzelił 1 bramkę, ale nie zdołał przekonać do siebie władz zespołu i jego wygasający z końcem czerwca kontrakt nie został przedłużony.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.