Ciekawy mecz w ramach piętnastej kolejki włoskiej ekstraklasy- obejrzeli kibice w Napoli, gdzie miejscowa drużyna podejmowała Udinese Calcio. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 3:3, choć do przerwy prowadzili gospodarze jednym golem.

Mający w ostatnim czasie problemy w Udinese reprezentant Polski, Piotr Zieliński w końcu zagrał w spotkaniu o ligowe punkty. Młody pomocnik zaliczył w sobotę dziesięć minut, zmieniając w 80. minucie spotkania Lopeza.

To, co najciekawsze w tej konfrontacji rozpoczęło się w końcówce pierwszej połowy, kiedy to w 38. minucie za sprawą Gorana Pandeva drużyna wyszła na prowadzenie 1-0. Nie minęły cztery minuty, a były napastnik rzymskiego Lazio podwyższył prowadzenie Napoli na 2-0.

W ramach doliczonego czasu gry w pierwszej połowie trzeciego gola zdobył gracz Napoli, niestety było to trafienie samobójcze! Rafaela pokonał Fernandez.

Taka regularność piłkarzy obydwu ekipy zwiastowała jeszcze większe emocje w drugich trzech kwadransach. Takie też były. Na dwadzieścia minut przed końcem meczu do wyrównania doprowadziło Udinese. Do siatki Napoli trafił zaledwie 19- letni Bruno Fernandes.

Ostatnie kilka minut obfitowały jeszcze w dwie bramki, Najpierw na prowadzenie ponownie wyszli gospodarze. Punkt dla Udine uratował Basta w 80. minucie.

Po tym golu na placu gry pojawił się Piotr Zieliński. Niestety Polak niczym szczególnym się nie wyróżnił.

Było, to wyrównane spotkanie, w którym obie drużyny zdobyły po cennym punkcie.