W towarzyskim meczu rozegranym w Siedlcach reprezentacja Polski U-21 bardzo pewnie pokonała Litwę. Podopieczni Marcina Dorny wygrali 3:0 (0:0), a na placu gry pojawiło się czterech piłkarzy występujących za granicą.

W podstawowym składzie wybiegli zawodnicy w klubów włoskich – Rafał Wolski oraz Piotr Zieliński. Polacy wyszli na prowadzenie tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. Do siatki trafił nieskuteczny ostatnio na ligowych boiskach Mariusz Stępiński. Młody snajper sześć minut później ponownie wpisał się na listę strzelców.

W 68. minucie pomocnik Fiorentiny opuścił murawę. Jego miejsce zajął Damian Dąbrowski. W dzisiejszym pojedynku gole strzelali tylko piłkarze Widzewa Łódź – wynik ustalił w 73. minucie Bartłomiej Pawłowski. Chwilę później na boisko za Stępińskiego wbiegł Kacper Przybyłko. Na ostatnie kilka minut za Mateusza Lewandowskiego wszedł Daniel Dziwniel.

Biało-Czerwoni we wtorek zagrają jeszcze towarzyskie spotkanie z reprezentacją Łotwy.

Polska U-21 – Litwa U-21 3:0 (0:0)