Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała rówieśników z Bośni i Hercegowiny 1:0 w towarzyskim meczu rozegranym w Krakowie.  Bramkę dla podopiecznych Marcina Dorny zdobył Rafał Janicki.

Polacy dość nerwowo rozpoczęli spotkanie i zaowocowało to groźną akcją dla Bośni już w 3. minucie meczu, ale dobrze interweniował Fili Bednarek. Groźnie było także w ósmej minucie spotkania, ale dośrodkowanie w polskie pole karne okazało się za mocne. Polacy odpowiedzieli w 10. minucie strzałem Rafała Wolskiego sprzed pola karnego, ale i ten okazał się niecelny.

Groźnie pod bramką Piricia zrobiło się ponownie dwie minuty później, kiedy to bramkarz Bośni obronił silne uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego. W 16 minucie meczu Bośniacy mieli niezłą okazję, gdyż wykonywali rzut wolny w okolic 20. metra. I tym razem próba okazała się nieskuteczna. Chwilę później rzut wolny po drugiej stronie boiska mieli Polacy. Niewiele w tej sytuacji pomylił się Piotr Zieliński.

Kolejny rzut wolny z okolic 20. metra dla polskiej drużyny nastał w 22. minucie meczu. Wykonywał go Michał Chrapek i uderzył na tyle silno, że Pirić wybił futbolówkę przed siebie. Uderzenia nie  zdołał jednak dobić Piotr Zieliński.
W 35. minucie dobrą akcję biało-czerwonych mógł strzałem zakończyć Kacper Przybyłko, ale chyba próbował jeszcze szukać jednego z kolegów i w efekcie piłka opuściła plac gry.

Zawodnicy Bośni i Hercegowiny mieli świetną okazję tuż przed przerwą, ale przed golem uchronił Polskę interwencja Rafała Janickiego, który zablokował strzał. Pierwsza połowa została przedłużona przez sędziego o jedną minutę, ale żadna z drużyn nie stworzyła już żadnej klarownej akcji.

W przerwie selekcjoner gości postanowi ł dokonać dwóch zmian. Zoloticia zmienił Modić, a Krunicia Hajradinović).

Tuż po zmianie stron doczekaliśmy się pierwszego gola dla Polaków. Dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Rafał Janicki, który uderzeniem głową pokonał Piricia. Chwilę później mogło być już 2:0, ale wychodzącego na pozycję Rafała Wolskiego ubiegł jeden z zawodników Bośni.

Groźnie pod bramką gości zrobiło się także w 54. minucie, ale bramkarz Kenan Pirić obronił strzał Daniela Dziwniela. Chwilę później świetną okazję miał Rafał Wolski, ale przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

W 57. minucie Mateusza Lewandowskiego zmienił Dominik Kun. Dwie minuty później i w drużynie gości nastąpiła zmiana. Rijada Bajicia zmienił Amer Gojak. Kolejnej zmiany dokonał Marcin Dorna w 62. minucie. Bartosza Bereszyńskiego zmienił Tomasz Kędziora.

W 63. Minucie pachniało bramką dla gości, ale Gojko Cimirot niedokładnie dośrodkował do Jasmina Mešanovicia i ten nie sięgnął piłki. Chwilę po tej akcji Polska chciała szybko rozpocząć akcję, którą w środku pola przerwał Renato Gojković, za co arbiter upomniał go żółtym kartonikiem.

W 68. minucie za Rafała Wolskiego wszedł Igor Łasicki. W 73. minucie Tomasz Kędziora został upomniany za faul. 66. minuta przyniosła nam kolejną zmianę. Piotra Zielińskiego zastąpił Martin Kobylański. Chwilę po tym wydarzeniu Bartłomiej Pawłowski  miał świetną sytuację po indywidualnej akcji, ale jego uderzenie powędrowało prosto w ręce bramkarza gości.

I Bośnia odpowiedziała groźnym strzałem Mešanovicia zza pola karnego, ale pewnie obronił ten strzał Filip Bednarek. 80. minuta to kolejna świetna sytuacja gospodarzy, ale zabrakło wykończenia. W 82. minucie Bartłomieja Pawłowskiego zmienił Wojciech Golla.

W 84. Minucie doszło do zmiany bramkarza w drużynie gości. Piricia zmienił Ivan Tirić. Z kolei za Edina Šehića na boisku pojawił się Danijel Graovac. A w polskiej ekipie Michała Chrapka zmienił Piotr Parzyszek.

W doliczonym czasie gry świetną okazję zmarnował Kacper Przybyłko. Chwilę po tym sędzia zakończył spotkanie.