W rozgrywanym w Legionowie meczu towarzyskim reprezentacja Polski do lat 21 pokonała Łotwę aż 4:1 (3:1). W spotkaniu tym wystąpiło czterech piłkarzy trenujących na co dzieńw zagranicznych zespołach.

W wyjściowym składzie wybiegł Daniel Dziwniel (Kickers Offenbach), Piotr Zieliński (Udinese Calcio) oraz Kacper Przybyłko (1.FC Köln), natomiast Rafał Wolski (ACF Fiorentina) rozpoczął na ławce.

Polacy otworzyli wynik już w 9. minucie, kiedy to do siatki trafił Paweł Wszołek. Łotysze wyrównali w 17. minucie. W 25. minucie po przepychance usunięty z placu gry został kapitan naszej kadry U-21 Dominik Furman. Czerwoną kartkę ujrzał także Valērijs Šabala, grający na co dzień w Skonto Ryga. Już cztery minuty później precyzyjne dogranie Bartłomieja Pawłowskiego wykorzystał młody snajper 1.FC Köln.

120 sekund później to skrzydłowy Widzewa mógł cieszyć się ze zdobytej bramki. W 52. minucie były zawodnik francuskiego Lille Julien Tadrowski musiał ratować się faulem, za co arbiter pokazał mu czerwoną kartkę. Rezultat na 4:1 ustalił po pięknej indywidualnej akcji Piotr Zieliński.

Polska U-21 – Łotwa U-21 4:1 (3:1)