Reprezentacja Polski do lat 20 zremisowała 2:2 (1:0) ze swoimi rówieśnikami ze Szwajcarii w ramach trzeciej kolejki Turnieju Czterech Narodów. Całą drugą połowę rozegrał Kacper Przybyłko, który zdobył bramkę.

W 11. minucie zagranie Bartosza Bereszyńskiego zamienił na bramkę Dominik Furman i Polacy schodzili do szatni z podniesionymi głowami. Od początku drugiej odsłony na murawie przebywał napastnik 1. FC Köln. Zmienił on Piotra Piekarskiego.

Szwajcarzy doprowadzili do wyrównania w 54. minucie. Jakuba Szumskiego pokonał Arlind Ajeti. Pięć minut później asystował były piłkarz OSC Lille, Julien Tadrowski, a do siatki trafił Przybyłko. W końcówce spotkania fatalnie zachował się bramkarz Piasta Gliwice, który wpakował futbolówkę do własnej bramki, ustalając wynik na 2:2.

Polska U-20 prowadzi w turnieju, jednak ma rozerane o jedno spotkanie więcej niż Włosi i Niemcy. Z naszymi zachodnimi sąsiadami zmierzą się oni 14 listopada na stadionie w Gliwicach.