Reprezentacja Polski do lat 20 zremisowała ze swoimi równieśnikami z Niemiec 2:2 (1:2) w meczu 2. kolejki Turnieju Czterech Narodów. Polacy, w których barwach wystąpił Kacper Przybyłko, utrzymali prowadzenie w tabeli.

Rozgrywane w niemieckiej miejscowości Großaspach spotkanie, lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w 2. minucie pomocnik Shawn Parker pokonał strzegącego bramki Polaków, Jakuba Szumskiego.

Podopiecznym Władysława Żmudy udało się wyrównać w 33. minucie, kiedy do siatki trafił Michał Nalepa. Taki wynik utrzymał się tylko przez trzy minuty, bowiem na ponowne prowadzenie Niemców wyprowadził Philipp Hofmann.

Grająca w najmocniejszym składzie drużyna gospodarzy mogła podwyższyć wynik w drugiej połowie, jednak piłka po strzale jednego z zawodników, zatrzymała się na poprzeczce bramki „biało-czerwonych”.

W 81. minucie Polakom udało się jednak znów doprowadzić do wyrównania. Z rzutu wolnego uderzył Piotr Piekarski, a fatalnie zachował się golkiper gospodarzy Timo Horn i przepuścił zmierzającą w środek bramki piłkę.

Osiem minut później z boiska zszedł jedyny z Polaków, który na co dzień gra za granicą, Kacper Przybyłko. Napastnik 1. FC Köln, który wywalczył rzut wolny, po którym padł gol dla gości, został zmieniony przez Macieja Bobka.

Wynik spotkania nie uległ już zmianie i polska młodzieżówka wywalczyła cenny punkt, który z pewnością przybliży ich do zwycięstwa w całym turnieju. Podopieczni Władysława Żmudy kolejne spotkanie rozegrają 10 października, a ich rywalem będzie Szwajcaria.