W ramach Turnieju Czterech Narodów reprezentacja Polski do lat 20 zmierzyła się w Szczecinie z kadrą Niemiec. Nasi zachodni sąsiedzi okazali się zdecydowanie lepsi, wygrywając 2:0 (1:0).

Od pierwszych minut z orzełkiem na piersi wybiegli gracze występujący w zagranicznych klubach – Paweł Cibicki i Igor Łasicki, a po przerwie na placu gry zameldowali się jeszcze Sebastian Mrowca (46. minuta) oraz Maik Lukowicz (77.)

Polacy szybko stracili bramkę. Już w czwartej minucie sytuacji sam na sam z Bartłomiejem Drągowskim nie zmarnował grający na co dzień w jednej drużynie z Maikiem Lukowiczem

Davie Selke. Niemcy drugie trafienie zanotowali w 53. minucie. Sebastian Kerk wpisał się na listę strzelców pokonując golkipera Jagiellonii Białystok z rzutu karnego. Strzelec pierwszej bramki chwilę później wyleciał z boiska otrzymując drugą żółtą kartkę po kopnięciu będącego już bez piłki Igora Łasickiego.