Reprezentacja Polski do lat 20 pokonała rówieśników z Włoch 2:1 (1:0) w meczu rozegranym na nowym stadionie w Lublinie w ramach Turnieju Czterech Narodów. W spotkaniu uczestniczyło dwóch zawodników występujących poza granicami naszego kraju.

W podstawowym składzie znalazło się miejsce dla Pawła Dawidowicza oraz Piotra Zielińskiego. Obaj rozegrali pełne 90 minut. Polacy świetnie weszli w to spotkanie i już po 3. minutach cieszyli się z bramki strzelonej przez Mariusza Stępińskiego po azyście właśnie zawodnika Empoli.

Włosi odpowiedzieli bramką po przerwie, ale ostatnie słowo należało do naszych reprezentantów, a konkretnie Przemysława Frankowskiego, który golem strzelonym w 85. minucie zapewnił nam zwycięstwo.

W poniedziałek reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Szwajcarii. Po 3 kolejkach Polacy zajmują pierwsze miejsce.