Prowadzona przez Marcina Sasala reprezentacja Polski U-19 przegrała na wyjeździe z rówieśnikami z Gruzji 0:3 w pierwszym z dwóch meczów towarzyskich. Na placu gry pojawiło się trzech graczy, którzy występują za granicą.

„Biało-czerwoni” od 14. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu, kiedy kontrowersyjną czerwoną kartkę ujrzał Paweł Stolarski. Obrońca Wisły Kraków odepchnął rywala, a ten w teatralny sposób upadł na murawę, po czym sędzia usunął Polaka z boiska.

Jedynym pozytywem wczorajszego sparingu był obroniony rzut karny w 70. minucie przez Mateusza Kuchtę. W wyjściowym składzie Polski wybiegli Lukas Klemenz (Valenciennes FC) oraz Igor Łasicki (SSC Napoli). Na początku drugiej połowy na placu gry pojawił się Rafał Włodarczyk  (Hertha Berlin). Jego klubowy kolega Gracjan Horoszkiewicz tym razem nie zagrał ani minuty.