Reprezentacja Polski do lat 19 w swoim pierwszym meczu turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy wygrała z Moładwią 4:1 (2:0). W spotkaniu tym wystąpiło dwóch piłkarzy trenujących na co dzień za granicą.

W podstawowym składzie ekipy prowadzonej przez Rafała Janasa wybiegli między innymi Paweł Bochniewicz z Udinese Calcio oraz Oskar Zawada – piłkarz VfL Wolfsburg. Biało-Czerwoni objęli prowadzenie już w 6. minucie po strzale Grzegorza Tomasiewicza z Legii Warszawa. Jeszcze przed przerwą rezultat podwyższył Bartosz Kapustka.

Po zmianie stron Dorin Popovici skierował futbolówkę do własnej bramki i było 3:0. Później ponownie trafił Tomasiewicz, tym razem z rzutu karnego. Honorową bramkę dla gości zdobył Alexandru Bejan.