Reprezentacja Polski U-19 po bardzo słabym meczu z Chorwacją straciła wszelkie szanse na awans do mistrzostw Europy. Podopieczni Marcina Sasala ulegli rywalom 0:2 (0:0).

Do podstawowego składu Biało-Czerwonych wrócił Igor Łasicki, który z Hiszpanią pauzował za żółte kartki. Podobnie jak w środowym meczu, w wyjściowej jedenastce pojedynek rozpoczęli również Gracjan Horoszkiewicz, Adrian Liberacki, Sebastian Mrowca i Martin Kobylański.

Polacy prezentowali się bardzo słabo i nie stanowili zagrożenia pod bramką Marko Malenicy. W pierwszej połowie oddali tylko jeden celny strzał – głową uderzał Liberacki. W drugiej połowie mimo kilku świetnych interwencji Oskara Pogorzelca straciliśmy dwie bramki.

W 53. minucie prostopadłe podanie Dario Čanadjiji wykorzystał Kruno Ivančić, natomiast jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry do pustej bramki trafił Marko Alvir. W końcówce z boiska za groźny faul wyrzucony został Łukasz Kacprzycki.