Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała 2-1 swoich rówieśników z Włoch w meczu towarzyskim rozegranym w Rzymie. Bramki dla Polaków strzelali Dzięcioł oraz Handzlik. Jankowski Leon obronił rzut karny.

Pierwsza bramka padła w 17. minucie z rzutu karnego, który skutecznie egzekwował Ernest Dzięciol, który na co dzień reprezentuję barwy Pogoni Siedlce. W 24. minucie bramkarz Hoffenheim Leon Jankowski powstrzymał strzał z rzutu karnego Bordiniego, jednak 6 minut później Włoch znalezł w końcu sposób na polskiego bramkarza i wyrównał wynik spotkania. Ostatnie słowo w tym meczu należało do Handzlika, który jeszcze przed przerwą strzelił drugą bramkę dla biało-czerwonych i ustalił wynik meczu.