fortuna

U-17: Polska – Serbia 1:2

Reprezentacja Polski U-17 przegrała 1:2 z rówieśnikami z Serbii w swoim drugim meczu eliminacji do  mistrzostw Europy.  Po wygranej z Biało-Czerwonymi ich dzisiejsi rywale zapewnili sobie awans z grupy z pierwszego miejsca.

Po dwóch kolejkach reprezentacja Polski z trzema punktami w tabeli zajmuję trzecie miejsce, za drugą Irlandią z która Biało-Czerwoni zmierzą się w sobotę o godzinie 18:00 w Pruszkowie.

Do turnieju finałowego, który odbędzie się w maju w Azerbejdżanie, awansują zwycięzcy każdej z ośmiu grup, a także siedem zespołów z drugich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko pierwszej i trzeciej drużynie ze swojej grupy.

el.ME U-17 – 2. kolejka
Polska – Serbia 1:2 (0:1)
Kwietniewski 78 – Ilić 27, Đerlek 56

Sędzia: Stávros Mántalos

Żółte kartki: Grym, Kopacz – Petrović

Polska: Kamil Grabara – Jakub Bednarczyk (41. Paweł Olszewski), Bartłomiej Gajda, Adam Chrzanowski, Tymoteusz Puchacz – Marco Drawz, Riccardo Grym (41. Tomasz Makowski), Sebastian Szymański, David Kopacz, Bartosz Wiktoruk – Przemysław Macierzyński (53. Mikołaj Kwietniewski).

Serbia: Aleksandar Popović – Julijan Popović, Marko Ilić, Strahinja Bošnjak, Aleksa Terzić – Dejan Joveljić (53. Igor Maksimović), Njegoš Petrović, Veljko Nikolić (71. Luka Ilić), Armin Đerlek (60. Melentios Mišković), Stefan Ilić –  Đorđe Jovanović.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.