Przemysław Tytoń zadebiutował w hiszpańskim Elche CF, a jego drużyna przegrała 0:3 (0:1) w meczu 1. kolejki Primera División przeciwko FC Barcelona. 27-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

Już w 12. minucie sam na sam z Tytoniem wyszedł Dani Alves, zdaniem sędziego Brazylijczyk znajdował się jednak na pozycji spalonej. Chwilę później Iniesta mądrze zagrał do Munira El Haddadiego, a Marokańczyk bez namysłu uderzył na bramkę, piłka jednak zatrzymała się na poprzeczce. W 32. minucie futbolówka ponownie nie znalazła drogi do siatki tym razem w poprzeczkę trafił Iniesta.

Dosłownie minutę później dośrodkowywał Rakitić, a z woleja uderzał Dani Alves, strzał okazał się jednak niecelny. W 42. minucie wynik spotkania otworzył Messi strzałem po ziemi w długi róg zaskakując Tytonia, Polak jedynie odprowadził piłkę wzrokiem. Jeszcze przed przerwą drużyna Elche mogła doprowadzić do wyrównania, na czystą pozycję wychodził Rodrigues, ale w nieprzepisowy sposób zatrzymał go Mascherano za co został ukarany żółtą kartką.

Tuż po wznowieniu gry Rakitić posyła świetną piłkę do Munira El Haddadiego, a ten bez żadnych problemów pokonał Tytonia. W 63. minucie drugą bramkę zdobył Leo Messi w swoim stylu przedryblował kilku obrońców i ponownie uderzając po ziemi w długi róg pokonał Przemysława Tytonia.

Chwilę później dobrą interwencją popisał się polski bramkarz wybijając piłkę uderzaną przez Pedro. Już w doliczonym czasie gry Pedro ponownie przegrał pojedynek z Polakiem tym razem Hiszpan próbował podciąć piłkę jednak i to nie zaskoczyło Tytonia.