fortuna

Typuj wyniki meczów EURO 2012!

Do rozpoczęcia EURO 2012 pozostał już tylko jeden dzień. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszej zabawie, polegającej na typowaniu wyników meczów polsko-ukraińskiego turnieju.

Aby wziąć udział w naszym typerze, wystarczy posiadać konto w naszym serwisie. Osoby, które jeszcze nie zarejestrowały się na naszej stronie, mogą to zrobić tutaj.

Podstrona, na której odbędzie się konkurs, znajduje się tutaj. Aby rozpocząć typowanie, wystarczy kliknąć na wybrany mecz, wpisać typowany przez siebie wynik i zatwierdzić przyciskiem typuj.

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy spotkania lub remisu, użytkownik otrzymuje 1 punkty. Dodatkowe dwa można uzyskać, jeżeli bezbłędnie przewidzi się wynik danego meczu. Tak więc maksymalnie można otrzymać trzy punkty za jedno spotkanie.

W fazie play-off, będziemy brali pod uwagę końcowy wynik meczu. To znaczy, że jeżeli spotkanie zakończy się remisem 1:1 i do rozstrzygnięcia będą potrzebne rzuty karne, to wynik końcowy będzie liczony jako 2:1 dla zwycięzców.

Niestety, nie udało nam się znaleźć sponsora, dlatego dla zwycięzcy na tę chwilę nie jest przewidziana żadna nagroda. Jeżeli sytuacja się zmieni, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

Podstrona, na której odbędzie się typowanie meczów
Podstrona, na której wyświetlana będzie klasyfikacja typera
Podstrona z wynikami z EURO 2012

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.