fortuna

Tureckie media: Małecki przypomina M. Stocha

Patryk Małecki zachwycił tureckie media swoim debiutem w barwach Eskisehirsporu w meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy z Saint Johnstone (2:0). Dziennikarze porównują Polaka do gwiazdy Fenerbahce Stambuł, Miroslava Stocha.

Strona eskisehirliyiz.biz wychwala byłego zawodnika Wisły Kraków. Jej żurnaliści twierdzą, że 23-letni pomocnik przypomina nawet Słowaka posturą i techniką. Turcy są zachwyceni paroma cechami „Małego”, takimi jak szybkość, waleczność oraz umiejętność przeprowadzania rajdów skrzydłem.

Dziennikarze nie zapominają także o wadach Małeckiego. Uważają, że jego największym problemem jest nadmierna ambicja, z powodu której Polak może mieć problemy ze zbyt dużą ilością fauli, co będzie skutkowało sporą ilością kartek.

Eskisehirspor zagra dzisiaj w rewanżowym meczu II rundy eliminacji do Ligi Europy z Saint Johnstone. Drużna 23-latka będzie bronić w Szkocji dwubramkowej zaliczki z pierwszego spotkania. Polski skrzydłowy najprawdopodobniej zajmie miejsce na lewym skrzydle tureckiego klubu.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.