W 24. kolejce farejskiej Formuladeildin doszło do „polskiego” pojedynku. B36 Tórshavn Łukasza Cieślewicza pokonało 2:1 B71 Sandoy Andrzeja Bednarza. Cieślewicz strzelił swoją 13. bramkę w tym sezonie, natomiast zespół Bednarza spadł z ligi.

B71 objęło prowadzenie w 20. minucie po golu Tijaniego Mohammeda. Taki wynik utrzymywał się przez długi czas, jednak w 82. minucie wyrównujące trafienie zaliczył Cieślewicz. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę trzech punktów dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Jákup á Borg.

Dla gości porażka oznacza spadek z ekstraklasy, bowiem cztery kolejki przed końcem rozgrywek tracą 12 punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie. B36 jest liderem rozgrywek i ma pięć punktów przewagi nad EB/Streymur.

Trenerem B71 jest Piotr Krakowski, a jego asystentem Waldemar Nowicki.