fortuna

Trzecie urodziny serwisu ePilka.pl!

1 września 2010 roku oficjalnie wystartował serwis ePilka.pl. Dokładnie od trzech lat nieprzerwanie informujemy czytelników o dokonaniach polskich piłkarzy, którzy występują w klubach zagranicznych.

Systematycznie wprowadzamy nowe poprawki, aby udoskonalić naszą stronę tak, aby w pełni spełniała Wasze oczekiwania. Od pewnego czasu możecie korzystać z nowych działów na naszej witrynie, jakimi są np. „Raport zdrowotny” czy ranking zawodników, którzy zgromadzili na swoim koncie najwięcej asyst. Zarejestrowani użytkownicy mogą prowadzić własne blogi, a Ci, którzy nie chcą zakładać sobie konta, mają możliwość pisania komentarzy czy dodawania nowych wpisów w shoutboxie.

Mimo tego, że nasza redakcja jest dość liczna, aby móc regularnie się rozwijać, chętnie przyjmiemy do niej nowe osoby. Wkrótce zostanie otwarty nabór, ale tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z dziennikarstwem i byli gotowi nam pomóc, zapraszamy już teraz. Więcej informacji można uzyskać klikając na banner, który widnieje obok widżetu Facebooka.

W związku z naszymi urodzinami, przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę, jaką będzie mini konkurs. Więcej szczegółów w najbliższych dniach na naszej stronie. Odwiedzajcie nas regularnie, zapraszajcie znajomych i śledźcie nas na portalach społecznościowych. Bądźcie z nami!

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.