W 13. kolejce 3. Fußball-Ligi SV Darmstadt 98 zremisowało 1:1 (0:0) z Alemanią Aachen. W podstawowym składzie gości wybiegł po raz kolejny Kacper Tatara i zdobył swojego trzeciejo gola w sezonie 2012/2013.

Po bezbramkowej pierwszej połowie obie ekipy ruszyły do ataku. Jako pierwsi bramkę strzelili zawodnicy Alemanii, a dokładnie Denis Pozder. W 76. minucie do siatki trafił Kacper Tatara, ustalając wynik na 1:1. Dziesięć minut później snajper opuścił plac gry, a jego miejsce zajął Marc Schnier.

24-letni napastnik ma na swoim koncie trzy bramki w 11 meczach. Wcześniej trafiał w potyczkach z Hansą Rostock (1:1) oraz w przegranym 1:3 zeszłotygodniowym meczu z Arminią Bielefeld.

SV Darmstadt 98 awansowało na 17. miejsce w tabeli (11 punktów). „Stonki Ziemniaczane” są na 15. pozycji i mają o trzy „oczka” więcej.