W meczu 21. kolejki Regionalligi Nord rezerwy Werderu Brema pokonały Victorię Hamburg aż 5:0 (1:0). Z ławki gospodarzy w drugiej połowie wszedł Martin Kobylański i strzelił swoją trzecią w tym sezonie bramkę.

Początek nie zapowiadał ciekawego widowiska, a kibice ma gola musieli czekać aż do końcówki pierwszej połowy. Bramkę zdobył wówczas Johannes Wurtz. W 54. minucie wynik podwyższył Oliver Hüsing. W 62. minucie swoją drugą bramkę zdobył Wurtz.

W 70. minucie plac gry opuścił Özkan Yildirim, a zmienił go reprezentant Polski U-19. Sześć minut później hat-tricka z rzutu karnego skompletował 20-letni Niemiec. Wynik na 5:0 ustalił w 82. minucie Martin Kobylański.

Druga drużyna Werderu zajmuje czwartą pozycję w tabeli. Klub z Hamburga jest szesnasty.