W meczu 43. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi Terek Grozny pokonał na własnym obiekcie Amkar Perm 3:1 (2:1). 90 minut w tym spotkaniu rozegrali Piotr Polczak oraz Maciej Rybus, który w 22. minucie strzelił bramkę.

Wynik spotkania otworzył w 7. minucie Zaur Sadaev. Dwie minuty później wyrównał Marko Blažić.

W 22. minucie swoją trzecią bramkę w sezonie strzelił Rybus. W 64. minucie żółtą kartką ukarany został Piotr Polczak. Bramkę na 3:1 strzelił w 85. minucie ponownie Sadaev.

Marcin Komorowski, który podpisał kontrakt z Terekiem w lutym nie mógł wystąpić w tym meczu z powodu urazu kolana.

Klub ze stolicy Czeczenii z 51 punktami na jedną kolejkę przed końcem sezonu zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy spadkowej rosyjskiej ekstraklasy. Amkar ma punkt więcej.