Omonia Nikozja odniosła swoje piąte zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem klub ze stolicy Cypru pokonał u siebie ekipę NEA Salamis Famagusta 3:0. Ostatnią z bramek dla gospodarzy zdobył Łukasz Gikiewicz.

Losy spotkania dość szybko ułożyły się po myśli graczy Omonii, bowiem już w 12. minucie gola zdobył Nuno Assis. Na kolejne trafienie trzeba było czekać zaledwie trzy minuty, kiedy to piłkę do siatki gości skierował Andre Schembri.

Ostatnia z bramek dla zespołu z Nikozji padła w 33. minucie spotkania za sprawą Łukasza Gikiewicza. Dla byłego zawodnika Ślaska Wrocław było to trzecie trafienie w tym sezonie.

Strzelone trzy bramki pozwoliły na utrzymanie korzystnego rezultatu do końca spotkania. Po ośmiu kolejkach Omonia zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli, tracąc pięć punktów do prowadzącego Apollonu.