Adrian Cieślewicz strzelił bramkę w wygranym 3:2 (2:1) meczu ósmej kolejki Welsh Premier League. The New Saints, w którego barwach występuje polski pomocnik, pokonało Airbus UK Broughton FC strzelając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry.

Młodszy z braci Cieślewiczów otworzył rezultat spotkania w 19. minucie. Już 120 sekund później gospodarze wyrównali. Rzut karny wykorzystał Matty McGinn. Ten sam zawodnik mógł wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie w 27. minucie, lecz tym razem nie udało mu się wykorzystać „jedenastki”. Niewykorzystana okazja „zemściła się” w 33. minucie. Mistrza kraju na prowadzenie wyprowadził Mike Wilde.

Zawodnicy Airbus nie dali się łatwo faworytowi tego starcia, ponownie doprowadzając do remisu. Tym razem do siatki trafił Ian Kearney. Hohaterem przyjezdnych został Mike Wilde, który zdobywając swoją drugą bramkę, zapewnił The New Saints trzy punkty.