05.11.2022, g. 14:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Getafe CF vs Cadiz
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.39min.
12.07 X3.15 23.85 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trwają negocjacje na linii Al-Ittihad – Steaua

Rumuńskie media informowały, że Al-Ittihad uzgodniło ze Steauą Bukareszt warunki transferu Łukasza Szukały już w tym okienku transferowym. Nic nie jest jednak przesądzone, ponieważ okazało się, że mistrz Rumunii chciałby za Polaka i Luciana Sânmărteana 1,5 miliona euro.

30-latek, który kilka dni temu podpisał obowiązujący od lipca kontrakt z saudyjskim klubem nie wiedział wówczas, gdzie wystąpi wiosną. Pozostawił negocjacje klubom i jak dotąd nie zakończyły się one powodzeniam. Najpierw podana została informacja, że ekipy się dogadały i mistrz Rumunii otrzyma za reprezentantów Polski i Rumunii milion euro. Później jednak okazało się, że Steaua chciałaby dostać jeszcze 500 tysięcy europejskiej waluty. Negocjacje nadal trwają.

Drugim problemem, który władze Al-Ittihad starają się rozwiązać jest kwestia obcokrajowców w drużynie. Liga nakłada bowiem na kluby limit zawodników spoza kraju i zespół z Dżuddy będzie musiał pozbyć się swoich zawodników, by zwolnili oni miejsce Łukaszowi Szukale i Lucianowi Sânmărteanowi. Arabowie są również w trakcie wyrabiania wiz swoim nowym nabytkom. Sprawa powinna rozwiązać się w najbliższych dniach. Pewne jest jedno – Polak od lipca będzie piłkarzem piątej ekipy saudyjskiej ekstraklasy.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.