Dinamo Bukareszt zostało rozgromione przez Astrę Giurgiu aż 1:6 (0:4). Jedyną bramkę dla pokonanych zdobył Kamil Biliński, dla którego to już ósme trafienie w tym sezonie rumuńskiej ekstraklasy.

Zobacz bramkę Bilińskiego.

Polak rozpoczął pojedynek na ławce rezerwowych i gdy wybiegał na drugą połowę, jego zespół przegrywał już 0:4 po trafieniach Constantina Budescu, Takayukiego Seto, Williama Amorima i Cristiana Oroşa.

W 69. minucie gola dorzucił Denis Alibec, a kilkadziesiąt sekund później Polak zdobył honorową bramkę dla Dinama. Nie był to jednak koniec strzeleckiego festiwalu uczestnika fazy grupowej Ligi Europy, ponieważ w 73. minucie precyzyjnym wykonaniem rzutu karnego rezultat na 6:1 ustalił Syam Ben Youssef.