Inny rosyjski ekstraklasowicz, Torpedo Moskwa, w którym występuje Adam Kokoszka, także rozgrywał sparing z polskim klubem. Tym razem grano nie w Turcji, a w Hiszpanii i zdecydowanie lepszy okazał się beniaminek Prjemier-Ligi, który pokonał Flotę Świnoujście.

Plasujący się tuż nad strefą barażową rosyjskiej ekstraklasy piłkarze objęli prowadzenie w końcówce pierwszej połowy dzięki bramce Reziuana Mirzowa. Po zmianie stron na boisku pojawił się Adam Kokoszka, który zmienił Ivana Kniaziewa. Autorem drugiego gola został były piłkarz Śląska Wrocław Dalibor Stevanović. Wynik na 3:0 ustalił w 78. minucie Kirił Kombarow, pewnie wykorzystując rzut karny. Mecz zakończył się bardzo kontrowersyjnie, bowiem rumuński duet trenerski polskiej drużyny, Laurențiu Tudor i Valentin Ivan, nakazali swoim piłkarzom zejście z boiska, w wyniku czego rozegrano tylko 83 minuty pojedynku.

W sobotę drużyna Adama Kokoszki rozegra sparing z lokalnym rywalem, CSKA Moskwa. Ligowe zmagania Torpedo wznowi natomiast 7 marca starciem z inną rosyjską drużyną z Polakami w składzie, Amkarem Perm.