Włoskie Torino FC pokonało w wyjazdowym meczu III rundy eliminacyjnej do Ligi Europy wygrała z IF Brommapojkarna 3:0 (1:0). Całe spotkanie rozegrał Kamil Glik, który pełnił funkcję kapitana.

W spotkanie bardzo dobrze weszła drużyna gości, a w szczególności Larrondo, który był bardzo aktywny. Najpierw niecelnie uderzył z woleja później w dobrej sytuacji przegrał pojedynek z Blezevicem, który wybił piłkę na rzut rożny.

W 22. minucie próbował mijać bramkarza lecz zapędził się zbyt daleko i kąt był zbyt ostry aby zdobyć bramkę. 3 minuty później strzelił wprost w poprzeczkę szwedzkiej drużyny. Jeszcze przed przerwą za faul w polu karnym czerwoną kartkę ujrzał Segerström, a Larrondo pewnie wykorzystuje rzut karny podyktowany za faul na Barreto.

Tuż po wznowieniu gry mogło być już 2:0, po zamieszaniu w polu karnym obrońcy szwedzkiej drużyny wybili piłkę niemal z linii pola karnego. W 55. m inucie drugą bramkę zdobył Larrondo tym razem wykorzystując bardzo dobre podanie Nocerino. 3 minuty później Barreto podwyższył prowadzenie wykorzystując dokładne podanie Bovo.

Kilka minut później bramkę kontaktową mógł zdobyć Rexhepi, po faulu na Ngouali czerwoną kartkę ujrzał Vives, a Reprezentant Kosowa nie wykorzystał jednastki. Wynik spotkania nie uległ już zmianie, a włoska drużyna jest już prawie pewna awansu.