Bartosz Tarachulski strzelił bramkę dla AEL-u Kallonis, w spotkaniu 4. kolejki barażów o awans do Superleague z GS Kallithea 1:0 (1:0). Dla zespołu Polaka było to pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach.

37-latek wyszedł w podstawowym składzie Kallonisu. W 33. minucie trafił do siatki, wyprowadzając drużynę na prowadzenie. Był to jego czwarty gol w tym sezonie, ale dopiero pierwszy w barażach o promocję do wyższej ligi. Szesnaście minut przed końcem meczu został zmieniony przez Marko dos Santosa. Jakiś czas wcześniej został ukarany żółtą kartką.

Wynik spotkania nie uległ już zmianie, dzięki czemu gospodarze po raz pierwszy mogli dopisać na swoje konto trzy punkty. Dzięki nim nadal mają szansę na awans do Superleague.