22.09.2022, g. 20:45
Liga Narodów UEFA
Polska vs Holandia
Do meczu pozostało:
36dn.11godz.32min.
13.35 X3.40 22.10 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szukała najlepszym letnim transferem Steauy

Łukasz Szukała i Mihai Pintilii zostali uznani przez rumuńska gazetę Sporturilor najlepszymi letnimi transferami Steauy Bukareszt. Polski obrońca trafił do stołecznego klubu z Petrolula Ploeszti za 300 tysięcy euro.

28-latek z powodu kłopotów zdrowotnych pod koniec rundy jesiennej, wystąpił w zaledwie 9 ligowych spotkaniach. Kiedy jednak grał, formacja defensywna Steauy spisywała się rewelacyjnie i straciła w tym czasie zaledwie 3 gole!

Zachwycony grą swojego zawodnika jest właściciel lidera rumuńskiej ekstraklasy, Gigi Becali, który jest przekonany, że za jakiś czas Polak będzie warty 10 razy więcej, niż latem kończącego się roku.

– Nie spodziewałem się, że będzie on aż tak dobry. Powiem wam, że tego Szukałę kiedyś sprzedam za 3 miliony euro! Jestem z niego bardzo zadowolony – powiedział Becali.

Dobra forma Szukały nie uszła uwadze selekcjonera reprezentacji Polski, Waldemara Fornalika. Były szkoleniowiec Ruchu Chorzów już zapowiedział, że będzie obserwował grę stopera i nie wyklucza sprawdzenia go w jednym z meczów „biało-czerwonych”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.