Grający w 1. FC Magdeburg Dawid Krieger strzelił swoją szóstą bramkę w obecnym sezonie Regionalligi Nord. Polski napastnik trafił do siatki w wyjazdowym meczu 26. kolejki z Germanią Halberstadt, który jego zespół wygrał 2:1 (1:0).

Krieger, który przed sezonem trafił do Magdrburga z rezerw Energie Cottbus, otworzył wynik spotkania w 35. minucie. 22-latek w obecnym sezonie zagrał w 25 meczach ligowych. Oprócz sześciu strzelonych bramek ma także na koncie jedną asystę.

W 74. minucie było już 2:0 dla gości. Podanie Christophera Wrighta na gola zamienił Tobias Becker. Siedem minut później honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Oliver Kragl. W 86. minucie Krieger zszedł z boiska, a zmienił go Maik Koschwitz.

Dzięki wygranej Magdeburg awansował na 16. miejsce w tabeli. Germania plasuje się na 12. lokacie.