fortuna

Sznaucner negocjuje z Verią FC

Mirosław Sznaucner w ostatnich dniach trenował z GKS-em Katowice i miał być podstawowym zawodnikiem powstałego w miejsce Polonii Warszawa, KP Katowice. Obrońca wyleciał jednak do Grecji i negocjuje kontrakt z Verią FC.

O zainteresowaniu 33-latkiem ze strony beniaminka Superleague było głośno jeszcze przed powrotem piłkarza do Polski i wydawało się, że ten temat jest zamknięty. Tak się jednak nie stało i defensor najprawdopodobniej zagra w „Królowej Północy” w przyszłym sezonie.

– O zainteresowaniu ze strony Verii wiedziałem już od kilku tygodni. Teraz nabrało ono bardzo konkretnego wymiaru, lecę więc porozmawiać o warunkach kontraktu, by już na miejscu dopilnować wszystkiego – wyjaśnił Sznaucner w rozmowie z „Sportem”.

Były reprezentant Polski zdradził, dlaczego zdecydował się zrezygnować z gry w KP Katowice.

– Strasznie przeciągało się wyjaśnienie kwestii, w której lidze ostatecznie zagra GKS. Nie miałem pewności, że będzie to ekstraklasa, a grecka propozycja też była ciekawa. Poza tym musiałem brać pod uwagę otoczkę towarzyszącą całej tej transakcji, czyli przeprowadzce Polonii do Katowic – przyznał 33-latek.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.