Sporo emocji zapowiada się w spotkaniu na Emirates Stadium pomiędzy Arsenalem Londyn a Manchesterem United w ramach 22. kolejki Premier League. Czy Polski bramkarz, Wojciech Szczęsny zatrzyma Rooneya i spółkę?

Nie ma wątpliwości, że ostatnie spotkanie 22. kolejki Premier League, które zostanie rozegrane w niedzielę, 22 stycznia o godzinie 17:00 zapowiada się najciekawiej. W bramce Arsenalu zobaczymy reprezentanta Polski, Wojtka Szczęsnego. Starcia tych dwóch drużyn zawsze wywołują dodatkowe emocję wśród kibiców i piłkarzy. Manchester obecnie zajmuje 2. miejsce tracąc tylko trzy oczka do lidera, Manchesteru City, który także w niedzielę zmierzy się z Tottenhamem Hotspur. Arsenal plasuje się na 5. pozycji i jeśli myśli o włączeniu się do walki o tytuł musi pokonać przyjezdnych z United. To sprawia, że zobaczymy ciekawe widowisko.

Oprócz walki dwóch wielkich klubów zobaczymy także pojedynek znakomitych strzelców Premier League. W drużynie gospodarzy najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem jest Van Persie, który z osiemnastoma trafieniami prowadzi w klasyfikacji. Pięć bramek mniej ma Weyne Rooney, który dzisiaj postara się polepszyć swoje konto. Czy zatem Wojtek Szczęsny zatrzyma Anglika?

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.