fortuna

Szczęsny: Zagraliśmy dobrze z tyłu

Zawodnik Arsenalu Londyn, Wojciech Szczęsny, był zadowolony z postawy całej linii defensywnej swojego zespołu w spotkaniu z Sunderlandem, w którym Polakowi udało się zachować czyste konto.

Drużyna Arsene’a Wengera uzyskała punkt w pierwszym spotkaniu nowego sezonu Premier League. Reprezentant Polski pochwalił cały zespół i z optymizmem patrzy na najbliższe dwa spotkania wyjazdowe – ze Stoke oraz z Liverpoolem.

– To był typowy pierwszy mecz sezonu i oba zespoły grały na „zaciągniętym hamulcu ręcznym”. Udało nam się zachować czyste konto, a w końcówce mieliśmy szansę na odniesienie zwycięstwa.

– Ogólnie jestem zadowolony z postawy w defensywie całego zespołu i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Chcemy dobrze rozpocząć sezon. W ubiegłym roku to nam się nie udało, ale wiemy jak ważnym jest, by usadowić się w górze tabeli.

– Naszym celem jest zdobycie sześciu punktów w dwóch następnych spotkaniach. Nie będzie to łatwe, ale wierzymy w to. W niedzielę w Stoke czeka nas ciężki test, ale chcemy dać z siebie wszystko i wygrać.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.