fortuna

Szczęsny zadowolony z gry obrońców

Reprezentacja Polski pokonała Słowację 1:0 (1:0) i po raz czwarty z rzędu zachowała czyste konto. Swój udział w tym zwycięstwie miał Wojciech Szczęsny, który spisywał się bardzo dobrze. Po meczu  Polak przyznał, że na Euro chce oglądać taką defensywę jak dziś.

– Znów udało się nam zachować czyste konto. To już drugi mecz, w którym Damien Perquis i Wasyl zagrali świetny mecz w defensywie. Mam nadzieję, że ta prawa w takiej samej formie będzie na Euro 2012. Boczni? Łukasz Piszczek grał bardzo dobrze ofensywnie, Sebastian obowiązki defensywne wykonywał jak należy – mówi bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny

Młody bramkarz dowiedział się od dziennikarzy, że jego konkurent Łukasz Fabiański z powodu kontuzji nie pojedzie na turniej. Nie był jednak z tego powodu zadowolony i wyraził swoje współczucie dla starszego kolegi.

– Bardzo mi przykro. Rywalizujemy o miejsce w bramce reprezentacji i Arsenalu, ale wolałbym, żeby odbywała się ona na boisku, a nie w pokoju medycznym – mówi bramkarz Arsenalu.

 

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.