05.11.2022, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Almeria
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.32min.
11.20 X6.80 212.00 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szczęsny wykurzy Skorupskiego?

Angielskie i włoskie media zgodnie informują, że Wojciech Szczęsny, który już od dłuższego czasu siedzi jedynie na ławce rezerwowych Arsenalu Londyn może latem opuścić stołeczną drużynę. Możliwym kierunkiem transferu Polaka jest Rzym.

Już od dłuższego czasu klasowego bramkarza poszukuje AS Roma. Obecny numer jeden – Morgan De Santics nie spisuje się dobrze w tym sezonie, a jego zmiennikiem jest Łukasz SKorupski, który otrzymał szansę gry w Lidze Europy, również mając duży udział przy straconej bramce.

Wydawało się, że numerem jeden na liście życzeń stołecznej drużyny jest Petr Čech, który w Chelsea Londyn, podobnie jak Szczęsny, jest tylko rezerwowym. Wobec problemów reprezentanta Polski, wicelider Serie A postanowił także i jego wziąć pod lupę w razie niepowodzeń z ewentualnym transferem Czecha.

Wydaje się więc, że jest to koniec Łukasza Skorupskiego w ekipie Rudiego Garcii, ponieważ jego szanse na grę w przyszłym sezonie znacznie zmaleją. Polak najprawdopodobniej latem odejdzie na wypożyczenie.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.