fortuna

Szansa na kolejny rekord Polski w rankingu FIFA

Polska Reprezentacja w momencie kiedy wygra w meczu towarzyskim ze Słowenią to prawdopodobnie pobije kolejny rekord w rankingu FIFA. Wyprzedzając w ten sposób Anglię i Włochy. Dzięki zwycięstwie z Danią i Armenią Polska wskoczyła na 15 miejsce. We wrześniu byliśmy na 17 miejscu. Sytuacja wyjaśni się po meczu Anglii z Hiszpanią, a Włoch z Niemcami.
 
Szanse na wygraną ze Słowenią są spore, natomiast jeśli Chorwacja pokona Irlandię, a my przegramy to nie zdobędziemy nowego rekordu. Selekcjonerem Polskiej Reprezentacji jest Adam Nawałka i jeśli wszystko potoczy się według jego myśli w listopadowym rankingu zajmiemy, 13 i rekordowe miejsce. Już 15 pozycja była jak dotychczas najwyższą w historii Polski.
 
Po raz pierwszy Polska znalazła się w notowaniach FIFA w 1993 roku i zajęła wówczas 20 miejsce. Od tego czasu sporo nadrobiliśmy i cały czas pracujemy nad pracą zespołu, ich umiejętnościami i stałym rozwojem. Jak liczy się ten ranking? Najważniejszy jest współczynnik rozgrywek, aż 4 za Mistrzostwa, 3 za turnieje, mecze eliminacyjne 2.5, natomiast w pojedynkach towarzyskich 1. Dość istotne są, także mnożniki za wynik, siłę przeciwnika oraz siłę konfederacji.
 
Najgorszą pozycję zajęliśmy w 2013 roku, ponieważ aż 78 miejsce. Ranking FIFA na 20 październik 2016 wygląda w następujący sposób: 1 miejsce zajmuje Argentyna, 2 Niemcy, 3 Brazylia, 4 Belgia, 5 Kolumbia, 6 Chile, 7 Francja, 8 Portugalia, 9 Urugwaj, a 10 Hiszpania. Dla porównania Argentyna posiada 1621 pkt., a Polska 1029 pkt. Pierwszy ranking powstał w 1992 roku.
 
Według FIFA najlepszymi piłkarzami w tzw. Piłkarskim Kontynencie są reprezentacje z Europy, czyli są to Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Belgia, później Ameryki Południowej – Argentyna i Brazylia, Afryki, Azji, Ameryki Północnej, a na końcu Oceanii.
 
Jeśli interesujesz się piłką nożną, powinieneś śledzić wszelkie rozgrywki, także Polskiej Reprezentacji i spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich. Możesz skorzystać, także z promocji i kodów bonusowych, które oferują firmy. W ten sposób polscy bukmacherzy, chcą zachęcić do obstawiania zakładów. Są one od wieków nierozłącznie związane ze sportem. Jako, że gry hazardowe towarzyszyły wszelkim rozrywkom, a niejednokrotnie były, także okolicznościami sprzyjającymi powstaniu zakładów.
 
Za pomocą portali branżowych, seo i ekspertom możesz znaleźć w sieci jeszcze więcej artykułów o Polskiej Reprezentacji, piłce nożnej, a także na każdy inny temat. Wystarczy, że wpiszesz dowolną frazę w wyszukiwarkę internetową.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.