Zawodnik AC Milanu Bartosz Salamon strzelił piękną bramkę w sparingowym meczu z amatorską drużyną Villanterio. Polak wszedł na murawę na początku drugiej połowy. Jego drużyna wygrała na własnym obiekcie 19:0 (9:0).

Bartosz Salamon na boisko wszedł z ławki rezerwowych jako pomocnik. Wystarczyło mu tylko dwie minuty na strzelenie swojej bramki. Polak popisał się pięknym strzałem z daleka.

Reprezentant Polski jeszcze nie zdążył zadebiutować w włoskiej Serie A.

Milan w pierwszej połowie: Amelia; De Sciglio, Bonera, Yepes, Antonini; Nocerino, Ambrosini, Muntari; Niang, Pazzini, Robinho.

Milan w drugiej połowie: – Petkovic; Abate, Zapata, Zaccardo, Constant; Rraorè, Salamon, Didac Vilà; Bojan, Balotelli, El Shaarawy.

VILLANTERIO: Del Corno; Gariboldi, Colussi, Ramundo, Mercuri; Sardina, Bellani, Montavoci; Casorati, Bejenaru, Romano.