fortuna

Stoke też chce Michała Żyro

Michał Żyro przyznaje, że chciałby jeszcze na kolejny sezon zostać w Legii Warszawa i powalczyć z nią o Ligę Mistrzów, jednak nadal nie jest wykluczone jego odejście, zwłaszcza, że chętnych na skrzydłowego nie brakuje.

Mistrz Polski konsekwentnie odrzucił już oferty Cardiff City opiewającą na 2 miliony funtów, Anderlechtu (3 miliony euro) oraz Schalke 04 Gelsenkirchen, które dawało 4 miliony euro. Władze Legii wartość swojego wychowanka oceniają na co najmniej 5 milionów europejskiej waluty i nie zamierzają nawet podejmować rozmów z klubami, które oferują kwotę niższą.

Angielskie media informują, że sprowadzeniem reprezentanta Polski zainteresowane jest Stoke City – dziewiąty zespół zakończonego niedawno sezonu Premier League. Wydaje się jednak, że dla „The Potters” byłby to zbyt duży wydatek, biorąc pod uwagę fakt, iż Żyro nie jest głośnym nazwiskiem, a klub z Britannia Stadium nie ma skłonności do wydawania dużych pieniędzy. Polak w przypadku przejścia to tego klubu, byłby w czołówce najdroższych transferów w historii zespołu.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.