Steaua Bukareszt, z Łukaszem Szukałą w podstawowym składzie, pokonała w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów Vardar Skopje 3:0 (3:0). Polak rozegrał całe spotkanie.

Rumuński zespół objął prowadzenie w 12. minucie meczu po bramce Tanase. Niedługo później kibice oglądali kolejne trafienie zespołu Łukasza Szukały, wynik na 2:0 podwyższył Pintilii w 21. minucie. Gdy wydawało się, że takim właśnie wynikiem zakończy się pierwsza część meczu,  w doliczonym czasie piłkę we własnej bramce umieścił bramkarz Vardaru- Igor Pavlovic.

Liga Mistrzów – II runda (1. mecz)                                                                                                      Steaua Bukareszt – Vardar Skopje 3:0 (3:0)                                                                                   Tanase 12, Pintilli 21, Pavlovic 45+2 (s.)

Sędzia: R. Prihoda ( Czechy )

Żółta kartka: Tanase (Steaua)